Kurumsal - Elite Sistem Yazılım

Kurumsal

Mevcutta veya Yeni Açtığınız İşletmenizin, A’dan – Z’ye Bütün Yazılım, Web Siteniz ve Mobil Uygulamalarınızı Yapıyoruz.​

Elite Sistem Yazılım ve Otomasyon Hizmetleri

İşletmelere Güç Veren Yazılım Geliştirme Şirketi

Sadece, profesyonel olduğumuz yazılım alanında çalışmalarımızı sürdürmek; bir reklam ajansı mentalitesine bürünmeden, uzmanlık alanımızda kaliteli ve hızlı çözümler sağlamak.

1995 yılında kurulmuş Yazılım Hizmeti alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim şirketidir.

Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama ve Yazılım faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır.

Kurumsal web sitelerie-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını pratik hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşır. Web tasarım projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbiri almaya özellikle itina göstermekteyiz. SEO çalışmalarımız ile markaların bilinirliğini arttırarak, bülten, medya planlama konularında da destek veriyoruz.

CRM, Pazarlama ve Satış Yönetimi, Cari ve Finans Yönetimi, Depo Stok Yönetimi, Proje ve Görev Yönetimi, Döküman ve Evrak Arşiv Yönetimi gibi şirketlerin yönetim ihtiyaçlarını çözümleyecek web tabanlı bir yazılım geliştirme çabasını sürdürmüştür.

Elite Sistem Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri; dijital iletişim çözümleri olarak, web tasarım, konsept geliştirme, e-katalog, seo danışmanlığı, sosyal medya hizmetleri, web sayfası tasarımı, toplu mail gönderim programı, digital katalog, google reklam paketi, kurumsal website, google reklam verme, e-ticaret sitesi, kurumsal seo, sosyal medya danışmanlığı, Google adwords, google reklamları ve daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

50’ye yakın farklı sektörde 1500’den fazla projeye imza atan Elite Sistem Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri; 2015 yılında yeni web projeleri ve sosyal medya çalışmaları geliştirerek Türkiye internet pazarında farklılıklar oluşturmaya devam etmektedir…

Yazılım Web tasarım ve Otomasyon Sistemleri, Gebze kocaeli başta olmak üzere firması olarak Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz…

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve bize güvenenleri her zaman memnun eden ve yüzünü güldüren bir yazılım şirketi olmak.

Aynı zamanda, bölgemizdeki liderliğimizi koruyarak, marka haline gelmek ve de tüm illerimize açılmak.

0% Kalite
0 Proje
0 Çalışan
0 Yılların Deneyimi
0 Mutlu Gülümsemeler

Elite Sistem Yazılım ve Otomasyon Hizmetleri

Sizi önemsiyoruz !

Yazılım Entegrasyonu

İyi oluşturulmuş mikro hizmetler, güvenilir API ve veri entegrasyonuyla yazılım altyapınızı geliştirin. Kapsamlı kurumsal uygulama geliştirmemizle iş stratejinizi başlatın veya kurumsal uygulama entegrasyon çözümlerimizi kullanın.

Özel Kurumsal Yazılım Geliştirme

İşletmenizin temel yönlerini geliştiren ölçeklenebilir yazılımlarla iş altyapınızı destekleyin. Yeni kurumsal yazılım çözümünüzü tasarlamak, oluşturmak ve ölçeklendirmek için sektöre özel bilgi birikimimize erişin.

Kurumsal Mobilite Hizmetleri

Uçtan uca kurumsal mobilite çözümlerimiz, kuruluşların iş ortamlarında çok sayıda kullanıcıyı destekleyebilen mobil cihazların yaygın kullanımını güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Akıllı Yazılım Çözümleri

İş Süreci Otomasyonu

Biz özel bir yazılım çözümü geliştirme sağlayıcısıyız; bu, geliştirme döngümüzün aynı zamanda projenize ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirileceği anlamına gelir. Uçtan uca tam döngülü yazılım geliştirme siparişi verebilir veya ihtiyacınız olan hizmetleri seçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Çözüm danışmanımız ihtiyaçlarınızı analiz ederek 3 iş günü içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

Call Now Button