Luca Entegre Kantar Programı - 0532 641 67 08
VGM Kantar Programı

Luca Entegre Kantar Programı

Luca Entegre Kantar Programı 

Luca entegre kantar programı, ağır yüklerin güvenli, zahmetsiz bir şekilde tartılmasını sağlamaktadır. Türkiye’de üretilen ilk web tabanlı merkezi finansal yönetim sistemi olarak bilinmektedir. Resmi olarak muhasebe işlemlerinin takibini yapabilme olanağı veren Luca, güvenli muhasebe programıdır.

 

Bir başka deyişle Luca ilk yerli ve milli olarak geliştirilen muhasebe programıdır. Kantar programı hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda çalışmaktadır. Yalnız entegrasyon işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

 

Luca Entegre Kantar programı Ne Demek?

 

Bilgisayar muhasebe programı olarak Luca yazılımının öncelikle geleneksel muhasebe programına Entegre edilmektedir. Böylelikle geleneksel yazılım programlarına ilaveten güncel yazılım sistemi kullanılabilmektedir. Kantar programı Türkiye Muhasebeci Mali Müşavirler – Yeminli Mali Müşavirleri Birliğince üretilmektedir.

 

Aynı zamanda Temel Eğitim ve Staj Merkezi ortak çalışması olarak geliştirilmiştir. Kantar programı e-muhasebe sistemine entegre edilmiş bulunmaktadır. Bilgisayar entegrasyonu yapılan kantar programı sayesinde başlangıç ve varış noktası arasında takip olanağı sunmaktadır. Kullanıcıya güvenli ve kusursuz veri akışı sağlayan program mobil uygulamada kullanılabilmektedir.

 

Geçmiş sistemlerde tartım verileri – sevkiyat raporlarına alternatif olarak Luca programı geliştirilmiş bulunmaktadır. Android ve iOS cihazlar için geliştirilen uygulama kolaylıkla kurulabilmektedir. Hatta kullanıcıya bulunduğu her yerde işlem yapabilme olanağı sunmaktadır.

 

Luca Entegrasyonu Neden Yapılmaktadır?

 

Luca entegrasyon işlemi yapılarak kantar muhasebe işlemleri kolaylaştırılabilmektedir. Kantar takibi yapabilmek ve güvenli veri kayıtları işletme için büyük önem taşımaktadır. Bilgisayar takibi yapılabilmekte artık kantar programı uygulaması üzerinden yapılabilmektedir.

 

Luca entegrasyonu sayesinde ağır taşıma araçlarla yükleri mobil uygulama üzerinden takip edilebilmektedir. Bu nedenle mobil uygulama üzerinden takip de mümkün olabilmektedir. Ancak entegre işlemleri ilk yerli yazılım olarak Luca entegrasyonu yapılması gerekmektedir.

 

İleri teknoloji programı olarak geliştirilen Luca kantar programı eksiksiz veri sunmaktadır. Bundan dolayı Luca entegrasyon işlemelerinin profesyonellere yaptırılması gerekmektedir. TÜRMOB ve TESMER tarafından üretilerek kullanıma sunulmuş bulunmaktadır.

 

Luca işletmelerin resmi muhasebe işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Bundan böyle kolaylıkla kantar programı kurularak güvenle kullanılabilmektedir. Uyumlama ve bütünleştirme olarak ifade edilen entegre işlemi güvenli muhasebe sistemi olarak çalışmaktadır.

 

Luca Entegre Kantar Programı Fiyatları

 

Güncel teknoloji sistemleri e- ticaretle uğraşanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yüzden vakit kaybetmeden geleneksel sisteme entegre edilerek geçiş yapılması gerekmektedir. Uygun fiyat yüksek kazanç ilkesiyle çalışarak şirket finansal kaynakları yükseltilebilmektedir.

 

Üstelik mobil uygulama kullanıcıya 7/24 takip olanağı vermektedir. Luca entegre kantar programı sayesinde veri kaybı ve kesintisiz takip yapılabilmektedir. Kantar programı internet üzerinden temin edilebilmektedir. Kolaylıkla kurularak güvenle kullanılabilmektedir.

 

Türkiye’de üretilen ilk web yazılımı olarak Luca programları kullanıcının ilk tercihi olmaktadır. Özellikle kantar programı güvenli, kolay kesintisiz veri sunabilmektedir. Program e-ticaret sistemlerinde veri akışını eksiksiz olarak yapılabilmesini sağlamaktadır.

Luca Entegre Kantar Programı
Luca Entegre Kantar Programı
Call Now Button