Luca Entegre Online Kantar

Luca Entegre Online Kantar

Home / Luca Entegre Online Kantar
Luca Entegre Kantar Programı
Luca Entegre Online Kantar Programı
Luca Entegre Online Kantar Programı

Luca Entegre Online Kantar Programı

Yazılım Genel Özellikleri

 • Tüm ağırlık kantarlarına uyarlanabilir (Esit, Tunaylar, Baykon…).
 • Kantar giriş ve çıkış kayıtları (kantar fişi) oluşturulur, yazdırılır.
 • Ayrıntılı raporlar elde edilir.
 • Client-Server, Microsoft SQL Server altyapısı üzerinde çalışır.
 • Basit ve kullanıcı dostu bir ara yüzü vardır.
 • Kullanıcı yetkilendirme işlevi vardır.
 • www.onlinekantar.net  adresinden tüm tartımların raporları anlık olarak alınabilir.
 • Tartımlar online olarak E-irsaliye gönderilebilir
 • Luca Muhasebe Programına Entegre olarak çalışmaktadır.

 

Birden Fazla Lokasyonda Tek Kantar Programı Kullanabilirsiniz !

Kantar hareketlerini ve geçmişe dönük kantar raporlarını görebilmek için herhangi bir internet tarayıcısından www.onlinekantar.net  adresine giriş yaparak tüm kantar raporlarına ulaşabilirsiniz.

Luca Kantar programı Ne Demek? 

Bilgisayar muhasebe programı olarak Luca yazılımının öncelikle geleneksel muhasebe programına Entegre edilmektedir. Böylelikle geleneksel yazılım programlarına ilaveten güncel yazılım sistemi kullanılabilmektedir. Luca kantar programı Türkiye Muhasebeci Mali Müşavirler – Yeminli Mali Müşavirleri Birliğince üretilmektedir.

Aynı zamanda Temel Eğitim ve Staj Merkezi ortak çalışması olarak geliştirilmiştir. Kantar programı e-muhasebe sistemine entegre edilmiş bulunmaktadır. Bilgisayar entegrasyonu yapılan Luca kantar programı sayesinde başlangıç ve varış noktası arasında takip olanağı sunmaktadır. Kullanıcıya güvenli ve kusursuz veri akışı sağlayan program mobil uygulamada kullanılabilmektedir.

Geçmiş sistemlerde tartım verileri – sevkiyat raporlarına alternatif olarak Luca programı geliştirilmiş bulunmaktadır. Android ve iOS cihazlar için geliştirilen uygulama kolaylıkla kurulabilmektedir. Hatta kullanıcıya bulunduğu her yerde işlem yapabilme olanağı sunmaktadır.

 

Luca Entegrasyonu Neden Yapılmaktadır? 

Luca entegrasyon işlemi yapılarak kantar muhasebe işlemleri kolaylaştırılabilmektedir. Kantar takibi yapabilmek ve güvenli veri kayıtları işletme için büyük önem taşımaktadır. Bilgisayar takibi yapılabilmekte artık luca entegre kantar programı uygulaması üzerinden yapılabilmektedir.

Luca entegrasyonu sayesinde ağır taşıma araçlarla yükleri mobil uygulama üzerinden takip edilebilmektedir. Bu nedenle mobil uygulama üzerinden takip de mümkün olabilmektedir. Ancak entegre işlemleri ilk yerli yazılım olarak Luca entegrasyonu yapılması gerekmektedir.

İleri teknoloji programı olarak geliştirilen Luca kantar programı eksiksiz veri sunmaktadır. Bundan dolayı Luca entegrasyon işlemelerinin profesyonellere yaptırılması gerekmektedir. TÜRMOB ve TESMER tarafından üretilerek kullanıma sunulmuş bulunmaktadır.

Luca işletmelerin resmi muhasebe işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Bundan böyle kolaylıkla luca entegre kantar programı kurularak güvenle kullanılabilmektedir. Uyumlama ve bütünleştirme olarak ifade edilen entegre işlemi güvenli muhasebe sistemi olarak çalışmaktadır.

 

Luca Kantar Programı Fiyatları 

Güncel teknoloji sistemleri e- ticaretle uğraşanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu yüzden vakit kaybetmeden geleneksel sisteme entegre edilerek geçiş yapılması gerekmektedir. Uygun fiyat yüksek kazanç ilkesiyle çalışarak şirket finansal kaynakları yükseltilebilmektedir.

Üstelik mobil uygulama kullanıcıya 7/24 takip olanağı vermektedir. Luca entegre kantar programı sayesinde veri kaybı ve kesintisiz takip yapılabilmektedir. Luca entegre kantar programı internet üzerinden temin edilebilmektedir. Kolaylıkla kurularak güvenle kullanılabilmektedir.

Türkiye’de üretilen ilk web yazılımı olarak Luca programları kullanıcının ilk tercihi olmaktadır. Özellikle Luca entegre kantar programı güvenli, kolay kesintisiz veri sunabilmektedir. Program e-ticaret sistemlerinde veri akışını eksiksiz olarak yapılabilmesini sağlamaktadır.

 

Talep Formu

Aşağıdaki Formu Doldurarak Talepte Bulunabilirsiniz.
  Call Now Button