U-ETDS Yük Taşımacılığı
U-ETDS – Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi Çözümlerimiz

U-ETDS Yük Taşımacılığı

U-ETDS Yük Taşımacılığı Taşımacılığı

Ulaştırma Bakanlığı’nın 2019 yılı itibariyle faaliyete geçirdiği U-ETDS sistemi, yolcu ve yük taşımacılığı konusunda güvenli bir ulaşım imkanı tanıyor. Özellikle etkin denetleme ve kontrollü raporlama sayesinde, herhangi bir sorun yaşamadan çözüm yolları oluşturulmaktadır. Bu sistem artık tüm yolcu ve yük taşımacılığı noktasında bir mecburiyet halini aldı. Özel olarak gerçekleştirdiğimiz U-ETDS Yük Taşımacılığı  taşımacılığı (e-devlet) konusunda bize güvenebilirsiniz. Rahatlıkla sistemi değerlendirebilir ve gerekli tüm işlemleri tek bir pota üzerinden kontrol edebilirsiniz.

U-ETDS Yük Taşımacılığı Taşımacılığı (E-Devlet)

 Özel bir uygulama olarak Ulaştırma Bakanlığı bünyesinde ele alınan U-ETDS sistemini etkin şekilde ve kolayca değerlendirebilirsiniz. Firmanızın ihtiyaç duyduğu birçok özelliği tek bir çatı altında toplayarak, U-ETDS Yük Taşımacılığı Taşımacılığı (e-devlet) konusunda rahatlıkla kullanım olanağı sağlamaktayız.

 Böylece işlerinize tek bir işlem üzerinden yapabilir; durum raporlarını rahatlıkla görme şansını elde edebilirsiniz. Özellikle sizlere sunduğumuz bu özel sistem sayesinde karışıklıkları önleme fırsatını yakalamanız mümkün. Ortak çözüm yollarıyla kurumsal bir hizmet anlayışı altında verdiğimiz sistemi güvenli şekilde değerlendirebilirsiniz.

U ETDS Yük Taşımacılığı Taşımacılığı (E-Devlet) Özellikleri

 Güvenilir hizmet anlayışıyla ele aldığımız U ETDS Yük Taşımacılığı Taşımacılığı (e-devlet) üzerinden bu sistem birçok değişik özellik sağlamaktadır.

 – Ulaştırma Bakanlığı altyapısına 0 uyumlu şekilde sunulmaktadır,

 – Online olarak tek bir tık ile her yerden rahat yönetim imkanı oluşturmaktadır,

 – 7/24 canlı destek üzerinden gerekli koşullarda yardım verilmektedir,

 – Farklı formatlar üzerinden raporlama sağlanmaktadır,

 – Tüm şube grupları ve operasyonları tek bir çatı altında değerlendirilmektedir,

 Bu gibi daha pek çok farklı ayrıcalığıyla, U-ETDS arızi sistemini güvenli şekilde firmamız bünyesinde elde edebilir ve kullanabilirsiniz.

 Sistematik Kullanım ile UETDS Yük Taşımacılığı Taşımacılığı (E-Devlet)

 Arızi amacı üzerinden ele alınan sistematik uygulama sayesinde, yolcu taşımacılığını geçici kapsamda güvenli şekilde sağlayabilirsiniz. Üstelik gelir ve giderleriniz ile birlikte müşterilerinize tek bir potada takip etme potansiyeli sağlanıyor. Şube grup ve operasyonlar tekbiri nokta üzerinden değerlendirilebilir ve güvenli şekilde çalışmalar sağlanabilir. Bu konuda ele aldığımız hizmet kapsamında sizlere en iyi desteği sunmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak sistematik şekilde rahat kullanabileceğiniz bir uygulama sağlıyoruz

U-ETDS Bilgi Sistemi

Call Now Button