Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi
U-ETDS – Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi Çözümlerimiz

Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi

Ulaştırma Elektronik Takip Ve Denetim Sistemi

4925 sayılı Karayolu Taşıma Kanunu ve KYT çerçevesinde taşımacılık hizmeti sunan firmaların; eşya, kargo ve yolcu taşıma hareketlerinin eş zamanlı takibi sağlayan U-ETDS, taşımacılık faaliyetlerinin değerlendirilmesini ve denetimini sağlayan bir sistemdir. Tarifeli tarifesiz yolcu taşımacılığından eşya taşımacılığı, terminal hareket bildirimi ve arızi yolcu taşımacılığına kadar her aşamada takip ve denetimi sağlar.

 U-ETDS yük hareket bildirimi

 Temel veri iletişim yöntemi olan U-ETDS terminal hareket bildirimi, veri alıcı ve gönderici taraf arasında veri iletişimini sağlıyor. Minimum zamanda maksimum veri gönderilmesini sağlayarak hata kontrolü yapılabilen bir yapı oluşturuyor. U-ETDS terminal hareket bildirimi ile firmalar arasında güvene dayalı bir iletişim kuruluyor.

 U-ETDS terminal hareket bildirimi hizmeti sunan firmamız, veri tipine göre veri paketlerini ve şartları tanımlamakta ve taraflara iletmektedir. Firmalara, kullanıcı adı ve şifre ile tek yönlü bir yetkilendirme kontrolü uygulayan firmamız, kontrol sonucu tespit edilen uyumsuzluk durumunda herhangi bir işleme izin vermez. Web-Servis üzerinden bağlantı sağlayarak Terminal Hareket Bilgi Sistemi için firmalarla iletişim kurar.

 U-ETDS Tarifeli-Tarifesiz Yolcu Taşımacılığı

 Tarifeli-tarifesiz yolcu taşımacılığında firmaların Bölge Müdürlüğü üzerinden veya e-devlet üzerinden yetki tanımı için başvurmalarını sağlıyor; sefer, yolcu, personel ve taşıt bilgilerini aynı ara yüzden U-ETDS sistemimize otomatik olarak aktarıyoruz. U ETDS Web servis teknolojimizi kullanarak maksimum verimle güvenli ve tutarlı bir bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

 Araç muayene ve mesleki yeterlilik bilgilerinin sorgulanmasından sefer ve grup bilgilerine, çoklu yolcu bildirmeden yolcu kimlik numarası kontrolüne kadar birçok işlemi kısa sürede yapabilir, zamandan tasarruf sağlayarak kaliteli bir hizmet sunabilirsiniz.

 U-ETDS Veri Girişi

 Verilen taşımacılık hizmeti ile ilgili her çeşit veri girişi U ETDS sistemine yapılmakta, firmaların ihtiyacı olan bilgilere anında ulaşması sağlanmaktadır. Firmalardan gelen bağlantılara yapılan veri girişi sorunsuz olup herhangi bir olumsuzlukta sistem tarafından bir işlem yapılmasına izin verilmez.

 Hızlı, güvenilir ve verimli bir veri alışverişi U-ETDS veri girişi ile yapılmaktadır. Taraflar birbirinin kim olduğunu bilenler olarak minimum zamanda maksimum veri gönderebilmekte, hata kontrolü yapılabilen bir sistemle çalışarak sorunsuz bir hizmet vermektedir. Profesyonel bir U-ETDS sistemi hizmeti almak için alanında uzman ekibimiz her zaman hizmetinize hazırdır.

Call Now Button